4 Port Gigabit, 2xSFP Din-Rail Endüstriyel Switch

CGSHI-502GSFP


Auto-Negotiation desteğine sahip 4 x Gigabit Ethernet PoE Port

2 x Gigabit SFP Portu

IEEE 802.3af/at standartıyla 30W'a kadar güç

12Gbps switching kapasitesi

DIP Switch özelliğiyle, Port Isolation, Standart / Non Standart PoE Modu

Dual Power Supply Desteği

Voltaj Alarm desteği

DC48V - 58V aralığında ile toplamda 126W PoE desteği çalışabilme

-45 ~ +75 dereceye kadar çalışabilme

Her türlü zor şart altında kesintisiz veri iletimi ve yüksek performans

# Döküman Adı Döküman Tipi Oluşturma Tarihi İndir
1 CGSHI-502GSFP-Datasheet Veri Sayfası 11.5.2020   İndir
2 CGSHI-502GSFP-CE Doc Veri Sayfası 11.5.2020   İndir
3 CGSHI-502GSFP-CE Doc Veri Sayfası 11.5.2020   İndir
SSS
Veri Yok

Provider Mode Ports

Fixed Port

2*1000Base-X SFP
4*10/100/1000Base-T PoE

Power Interface

Phoneix Terminal,
Redundant Dual Power Supply

LED Indicators

PWR, OPT, NMC, ALM

DIP Switch

1 C/D

Remote PD Reset

2 LGY

Stand/Non-Standart PoE Mode

3 VLAN

Port Isolation

4 RST

Reset

PoE Support

PoE Ports

1~4

PoE Protocol

802.3af , 802.3at

Pin Assignment

1,2,3,6

PoE Mode

Standart / Non-Standart are supported

PoE Management

Unsupported

Remote PD Reset

Support

Layer 2 Switching

Switching Capacity

12Gbps

Packet Forwarding Rate

8.92Mbps

MAC Address Table

8K

VLAN

Unsupported

Buffer

1M

Forwarding Delay

<5us

MDX/MDIX

Support

Flow Control

Support

Jumbo Frame

Support 10Kbytes

WatchDog

Support

Port Isolation

Support

Electrical Specifications

Input Voltage

DC12-58V(Non-PoE), DC48-58V(PoE)

Total Power Consumption

<6W(Non-Poe); <126W(PoE)

Voltage Alarm

Support

Cable Type & Transmission Distance

Twisted-pair

0-100m (CAT5e, CAT6)

Monomode Optical Fiber

20/40/60/80/100km

Multimode Fiber

550m

Network Topology

Ring Topology

Unsupported

Star Topology

Support

Bus Topology

Support

Tree Topology

Support

Hybrid Topology

Support

Envoirement

Operation Temperature

-40℃~+75℃

Storage Temperature

-40℃~+85℃

Relative Humidity

%5 - %95 non-condensing

Thermal Methods

Fanless, natural cooling

MTBF

100,000 hours

Mechanical Dimensions

Product Size

143x104x48mm

Installation Method

DIN Rail

Weight

0.6Kg

EMC & Ingress Protection

IP Level

IP40

Surge Protection of Power

IEC6100-4-5 Level X (6KV/6KV) (8/20us)

Surge Protection of Ethernet
Port

IEC6100-4-5 Level X (4KV/4KV) (100/700us)

RS

IEC6100-4-3 Level 3 (10V/m)

EFI

IEC6100-4-4 Level 3 (1V/2V)

CS

IEC6100-4-6 Level 3 (10V/m)

PFMF

IEC6100-4-8 Level 4 (30V/m)

DIP

IEC6100-4-11 Level 3 (10V)

ESD

IEC6100-4-2 Level 4 (8K/15K)

Free Fall

0.5m

Certificates

CCC,CE,FCC,Rohs